Logo ABC SFUMATO

Sfumato ®
(Splývavé čtení ® )

e-shop | www.abcmusic.cz
Učíme děti správně číst, psát a poznávat svět...

Aktuality a novinky
01.11.2022 | Základní kurz ANGLIČTINY HUDBOU

Základní kurz ANGLIČTINY HUDBOU

autor: Mária Navrátilová | kategorie: oznámení

Základní kurz ANGLIČTINY HUDBOU s akreditací MŠMT.

Jak to vypadá, když se potkají společnosti s podobnými ideály? Jsou nadšené a chtějí spolupracovat a budovat ještě větší projekty, než by zvládly samy? A to se přesně stalo, když se spolu zapovídaly zakladatelka splývavého čtení SFUMATO Mária Navrátilová a autorka programu MELODY English Alena Burgetová.

Uvědomily si, kolik mají společného, a to i přesto, že každá metoda učí jiný předmět. A co to je? Hlavně skutečnost, že vycházejí z přirozeného učení, z přirozeného fungování mozku. Zapojují do učení tělo, rytmus, rým, intonaci, pohyb, zkrátka mnohem víc mozkových center, než při běžné výuce. Chcete se o tom přesvědčit? Pojďte na seminář a všechno si zažijete "na vlastní tělo" :-)

Základní kurz ANGLIČTINY HUDBOU s akreditací MŠMT

Neváhejte tedy a seznamte se s mladou českou firmou MELODY English. Společnost zahájila svou činnost v roce 2016 s vidinou výuky angličtiny hudbou. Od prvního kroužku odpolední angličtiny v rámci družin uteklo už mnoho vody a MELODY English mezitím pro své lekce vytvořila širokou zásobu písniček a doplňkových aktivit. Hudební základ jsme rozšířili o pracovní listy, videa a online hry, a vypracovali tak komplexní soubor výukových materiálů. Po získání akreditace od MŠMT nyní nabízíme svou práci k využívání učitelům angličtiny na základních školách.


Více informací o kurzech a přihlášky naleznete na webu:
www.melodyenglish.cz
Facebook ABC Music YouTube ABC Music Skype ABC Music