Logo ABC SFUMATO

Sfumato ®
(Splývavé čtení ® )

e-shop | www.abcmusic.cz
Učíme děti správně číst, psát a poznávat svět...

E-learningAplikace nové metody rozvoje čtenářské gramotnosti žáků základních škol

LOGIN UŽIVATELE


REGISTRACE UŽIVATELE

Vstupní kód *:
Jméno, příjmení:
Email:

Přihlašovací jméno:
Přihlašovací heslo:
* Pokud chcete využívat E-learning a nemáte přidělen Vstupní kód,
kontaktujte nás prosím na: info@abcmusic.cz


NÁZEV PROJEKTU

E-learning byl vytvořen v rámci projektu „Aplikace nové metody rozvoje čtenářské gramotnosti žáků základních škol“, reg. č. CZ.1.07/1.3.12/04.0001, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.

E-learning je využíván také v rámci projektu „Sfumato – čtenářská gramotnost žáků základních škol“, reg. č. CZ.1.07/1.3.48/02.0038, který je financován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.


Jak využít e-learning?
E-learning je nyní rozdělen do tří částí:

  • ZÁKLADNÍ APLIKACE
  • I. MODUL – PROHLOUBENÉ STUDIUM
  • II. MODUL - VÝCHOVA METODIKA


Zodpovídání otázek:
Každá část obsahuje příslušné množství přednášek. Po prostudování přednášky má uživatel možnost zodpovědět otázky, které se týkají pravě probraného tématu. Otázky lze zodpovídat ihned po prostudování, nebo se k nim lze vrátit později při dalším přihlášení uživatele. Pokud nejste se svou odpovědí spokojeni, můžete ji jednoduše zodpovědět znovu a dojde k aktualizaci odpovědi. Odpovědi můžete také vyplnit až na konci celého studia v sekci moje odpovědi.

Odeslání odpovědí:
Ve chvíli, kdy si myslíte, že máte zodpovězeny všechny odpovědi, můžete je odeslat v sekci Odeslat odpovědi. V prvním kroku si vyberte počet modulů, na které chcete odpovídat. Poté se zobrazí vaše odpovědi. I zde máte ještě možnost své odpovědi upřesnit nebo změnit. Tlačítkem Odeslat odpovědi, dojde k jejich odeslání do ABC Music a na email uvedený při registraci. Odesláním odpovědí dojde ke změně jejich statusu, což znamená, že sekce mé odpovědi je prázdná a můžete tak odpovědi vyplnit v budoucnu znovu dle vašich potřeb.

Facebook ABC Music YouTube ABC Music Skype ABC Music