Logo ABC SFUMATO

Sfumato ®
(Splývavé čtení ® )

e-shop | www.abcmusic.cz
Učíme děti správně číst, psát a poznávat svět...

On-line výuka
Jak vyučovat (nejen) ve stavu nouze


Slovo pro rodiče:


Milí rodiče “Sfumaťáčků”,
víme, že jste se ocitli v tíživé situaci. Často jste od třídních učitelů slyšeli, že nemají s dětmi doma číst a najednou... najednou jste uvízli v roli učitelů svých dětí, neboť prvňáčci (zejména oni) i druháčci potřebují přímou podporu dospělého. Jak z toho?

Budeme Vám zde zveřejňovat on-line výuku koncipovanou podle časově-tematického plánu metodiky Sfumato.

Co tady můžete hledat a najít?
Odkazy na video i audio ukázky, vysvětlující texty k domácí výuce a obrázky, které Vám pomohou vést své dětičky správným směrem.

Ve videoukázkách paní učitelka hovoří ke své konkrétní třídě, ale výuka se dá použít i pro žáky jiných škol, neboť metodika Sfumato má propracovaný systém, kterého se pedagogové kontinuálně drží napříč školami. Žáci jsou paní učitelkou aktivováni přímo před monitorem, čili čtou z tabule, zvedají ruce podle pokynů, píší a společně si opravují diktáty, opisují text z tabule, s paní učitelkou doplňují chybějící písmenka do slov apod. To vše v prostředí školní třídy, které Vašim dětem tak chybí :)

Nebojte se toho, SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME!Slovo pro pedagogy:


Vážení pedagogové “Sfumaťáci”,
chápeme, jak složitá je výuka na dálku, víme, že jste se ocitli v tíživé situaci, jelikož většina nabízených on-line materiálů je pro metodiku Sfumata nevhodná. Proto jsme se rozhodli podpořit Vás, usnadnit nelehké řízení stylem home office a nabídnout výuková videa a další podpůrný materiál, který připravil náš profesionální tým společně s lektorkami Sfumata. Pokud budete mít nějaké nápady či připomínky, neváhejte se na nás obrátit!


Váš Sfumato-tým
Váš Sfumato-tým :)První ročník »

Druhý ročník »
Facebook ABC Music YouTube ABC Music Skype ABC Music