Logo ABC Music

Sfumato ® (Splývavé čtení ® )

e-shop | www.abcmusic.cz
Učíme děti správně číst, psát a poznávat svět...

SeminářeVšechny semináře lze hradit ze Šablon na čtenářskou gramotnost a inkluzi.
Pokud chcete vyučovat metodikou Sfumato v 1. ročníku ZŠ, je z důvodu správné interpretace metodiky nezbytně nutné absolvovat základní seminář a následně i letní školu s praktickým výcvikem.Sfumato® (Splývavé čtení®) aneb čtení pro všechny děti – Kavárna se Sfumatem

 
Programy akreditované MŠMT ČR pod č.j.: 7560/2021-5-182

POPIS AKCE

REFERENCE - ZPĚTNÉ VAZBY

ŽÁDNÝ VOLNÝ TERMÍN K DISPOZICI» Obsah a cíl semináře:
Kavárna se Sfumatem aneb setkání s autorkou metodiky Sfumato, PaedDr. Márií Navrátilovou.

V relaxačním prostředí u kávy či čaje budeme hovořit o tradičních i netradičních metodách prvopočátečního čtení a psaní a prostor zbyde i na panelovou diskusi.

Tento "ochutnávkový seminář" je vhodný pro jednotlivce i školní kolektivy, pro učitele 1. stupně ZŠ, MŠ, speciální pedagogy, psychology, ČŠI, další zájemce z řad odborné i laické veřejnosti.

více informací v popisu


» Ceník:
Cena: Kč 700 / EUR 29,- (prezenční forma)
cena obsahuje: výuka + občerstvení + metodické materiály


» Storno podmínky semináře:
  • 20% z ceny – odhlášení účastníka 15-7 dnů před začátkem
  • 50% z ceny – odhlášení účastníka 6-4 dny před začátkem
  • 100% ceny – odhlášení účastníka 3-0 dnů před začátkem


» Kontakt - více informací o seminářích:

Mgr. Hana Dyntarová
tel. číslo: +420 737 119 261
e-mail: info@abcmusic.cz

Kontakt můžete využít i pokud máte zájem uskutečnit seminář ve Vaší škole.


» Dokumenty:


» Reference - zpětné vazby:
Velmi přínosný seminář. Odnáším si spoustu nápadů, které využiji ve výuce. Moc se mi líbila propracovaná metodika uvolňovacích cviků a výtvarné nápady. Připomněla jsem si, jak je ve výuce důležitá tvořivost a propojení všech smyslů. Děkuji za inspiraci a motivaci do další práce.
---
Bc. Kateřina Turková


Líbí se mi Vaše nadšení, které je stále stejné, elán a přesvědčení o správnosti Vaší metody, která se mi zdá báječná. Hlavně je to o přístupu konkrétního pedagoga. Vy dokážete nadchnout a přesvědčit, jen tak dál…Přeji Vám hodně sil v boji s úředním šimlem a byrokracií.
---
Mgr. Ivana Ullmannová


Včerejší setkání pro mě bylo velice příjemné a přínosné. Díky paní Navrátilové vládla přátelská atmosféra a svým vystupováním potvrdila, že důležitý ve škole je prožitek. Moc se mi líbila videa, na kterých byla vidět dětská radost a jak se nechaly unést emocemi při čtení textu, kdy si hrály s hlasem jako „herci“. Ještě jednou moc děkuji za včerejší pěkné odpoledne.
---
Mgr. Lucie Koudelková


Metoda mě velmi oslovila, a to zejména po ukázkách čtení žáků, protože se stejně problémovými žáky se potkávám ve speciální třídě. Určitě se s metodou chci seznámit podrobně, zúčastním se letní školy, abych metodu mohla plnohodnotně používat ve vyučování.
---
Mgr. Lucie Vlachová


Na setkání k metodě SFUMATO se mi líbilo, že máte celou metodu prokonzultovanou s lékařskými odborníky a dokážete tak všechny fyziologické a neurologické pochody vysvětlit. To dělá tuto metodu důvěryhodnou. Neumím si ji však představit v běžné třídě o 28 žácích. Podle mého názoru je to metoda do méně početné třídy, pro kterou se musí učitel nadchnout a mnoho jí obětovat, aby ji dělal opravdu dobře. Například mi připadá velmi náročná hlučnost této metody. Jinak Vám držím palce, abyste sehnala co nejvíce zapálených lektorů.
---
Mgr. Kateřina Hlavínová


Setkání proběhlo ve velmi příjemné atmosféře, bonusem bylo dokonalé občerstvení.
Byly nám podány zásadní informace týkající se výuky čtení metodou Sfumato, upřesněn rozdíl a přednosti Sfumata oproti jiným metodám výuky čtení. Obdržely jsme informace o seminářích a „zaškolení“ v této metodě. Zúčastněné na konferenci oslovila videa, ve kterých pí. Navrátilová předkládala pokroky a úspěchy dětí, kterým se ve čtení před použitím Sfumata nedařilo. Po celou dobu čišela z pí. lektorky neskutečná energie, velké zapálení pro výše uvedenou metodu a velké zkušenosti z praxe.
---
Mgr. Petra Blehová


Dobrý den, včerejší setkání bylo velmi příjemné. Milé uvítání, nejvíce mě zaujaly ukázky dětí, které nám byly pouštěny. Též si vysoce cením paní lektorky a její práce.
---
Mgr. Martina NovákováSfumato® (Splývavé čtení®) aneb čtení pro všechny děti – základní prezenční seminář

 

Letní škola pro pedagogy

 

Metodika Sfumato ve výuce na 1. stupni ZŠ

 
Facebook ABC Music YouTube ABC Music Skype ABC Music