Logo ABC Music

Sfumato ® (Splývavé čtení ® )

obsah nákupního košíku | www.abcmusic.cz
Učíme děti správně číst, psát a poznávat svět...

Aktuality a novinky
05.12. | Vánoční pracovní doba - uzávěrka objednávek pro pomůcky a učebnice
Poslední objednávky učebnic a pomůcek budeme expedovat v pondělí, tj. 11.12.2017 a následující až v novém roce 2018. Děkujeme za pochopení :)

více informací zde »

29.11. | Uzávěrka objednávek dárkové učebnice Aladinova kouzelná lampa
Důležitá zpráva pro málotřídní školy: všem děkujeme za písemné a telefonické dotazy. Těm z vás, kterým se doposud nepodařilo spojit vaši objednávku (méně než 25 kusů) dárkové učebnice Aladinova kouzelná lampa s objednávkou jiné školy, se budeme snažit vyhovět. Pošlete nám, prosím, e-mailem na "aladin(at)abcmusic.cz" veškeré kontaktní a fakturační údaje, které jsou požadované v on-line objednávkovém formuláři. U těchto mimořádných objednávek do 24 kusů prosím počítejte s poštovným a balným. Přibližně do týdne obdržíte fakturu. Ještě připomínáme: před odesláním objednávky prosím zkontrolujte počet kusů, abyste nezapomněli na výtisky pro učitele.

více informací zde »

02.11. | Novinka – limitovaná edice pro školy
Publikace Aladinova kouzelná lampa vás vyzývá především k jednání, neboť nečinnost a „prázdné“ čtení už dávno vyšly z módy. Jak již z názvu vyznívá, jedná se o knížku pro děti. Je to však kniha neobvyklá, neboť obsahuje také elementy učebnice, písanky a omalovánky. Vedle pohádky totiž v knize najdete další tři hlavní části: úkoly ve formě dotazů a úvah, dramatizaci a scénář.

více informací zde »

01.09. | Výstava v galerii Gaudii Gratia v Oblastní nemocnici Příbram
V tomto školním roce slavíme 25. výročí aplikace metodiky Sfumato ve školství. Při této příležitosti byla 1. září 2017 v prostorách Oblastní nemocnice Příbram zahájena vernisáží jedinečná výstava „Sfumato v kresbě“.

více informací zde »

22.08. | Semináře pro nové účastníky metodiky Sfumato
Milé paní učitelky, milí páni učitelé, tímto si vás dovoluji pozvat na seminář metodiky Sfumato®. Tato metodika je efektivním nástrojem pro výuku elementární gramotnosti – ukazuje cestu k fungující čtecí technice a v neposlední řadě vás motivuje a podporuje v aktivní práci. Čtete dál? Pak věřím, že se řadíte k pedagogům, kterým není lhostejný stav českého školství a mají potřebu a chuť se vzdělávat. Já vám za to osobně děkuji.

více informací zde »

22.08. | Semináře pro absolventy a praktikanty metodiky Sfumato
Milí absolventi, aplikanti metodiky Sfumato, dovoluji si vás tímto krátkým dopisem znovu upřímně pozvat na seminář metodiky Sfumato ®. Možná si někteří z vás položíte otázku: Proč absolvovat seminář znovu? Po pravdě si přiznejme, že vědět a umět znamená cvičit a činit. Tak neváhejte a přijeďte!

více informací zde »

31.07. | Matematika 1 a Matematika 2
Po velmi úspěšných publikacích - Živá abeceda, Písanky a Pracovní sešity - Vám přinášíme Matematiku 1 a Matematiku 2, opět s nádhernou ilustrací na obalu od Leoše Konáše. Objednávat můžete v sekci výukové materiály.

více informací zde »

05.10. | Festival chytrého učení Mladá Boleslav
SFUMATO® (Splývavé čtení®) na Festivalu chytrého učení aneb Škola hrou v Mladé Boleslavi. Seminář Sfumato proběhne na Festivalu chytrého učení aneb Škola hrou v 5. ZŠ Dukelská 1112, Mladá Boleslav, v čase od 10.00 – 14.00. Jde o seznámení se s čtecí technikou, jejími přednostmi a principy. Lektorkou bude přímo autorka metodiky, PaedDr. Mária Navrátilová.

více informací zde »

19.06. | Reportáž TV Slovácko
Reportáž TV Slovácko o Sfumatu a semináři pro učitele v Kyjově, který se konal 3.6. a 4.6.2016

více informací zde »

09.04. | Mezinárodní konference „Efektivní pedagogika prvopočáteční gramotnosti“
Mezinárodní konference „Efektivní pedagogika prvopočáteční gramotnosti“ pořádaná Vzdělávacím a didaktickým institutem ABC MUSIC, v.o.s. ve dnech 5. 5. – 9. 5. 2015 v Praze

více informací zde »

18.04. | Mahulena Bočanová - patron metodiky Sfumato
Mahulena Bočanová pomáhá zatočit s dyslexií! Kdo má doma dítě, které se ne a ne naučit číst, měl by zbystřit! Není to totiž chyba dítěte, ale pravděpodobně se jedná o nevhodnou formu výuky. Naštěstí si v dnešní době může každý rodič již vybrat, jakou metodou se bude právě jeho dítě učit. Mahulena Bočanová podporuje metodu Sfumato – Splývavé čtení, jejíž autorkou je PaedDr. Mária Navrátilová, a rozhodla se stát i její patronkou. Dokonce pokřtila učební pomůcky k této metodice.

více informací zde »
Facebook ABC Music YouTube ABC Music Skype ABC Music