Logo ABC SFUMATO

Sfumato ®
(Splývavé čtení ® )

e-shop | www.abcmusic.cz
Učíme děti správně číst, psát a poznávat svět...


TISKOVÉ ZPRÁVY1. tisková zpráva
prezentace a obsahová náplň grantového projektu Sfumato – výchova lektora

Praha – 1. 4. 2014 byl zahájen grantový projekt Metodika Sfumato - výchova lektora pro podporu čtenářské gramotnosti, registrační číslo CZ.1.07/1.3.48/02.0038, operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost, prioritní osa 7.1 – Počáteční vzdělávání, oblast podpory 7.1.3 – Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení, název výzvy - Žádost o finanční podporu z OPVK - IPo - Oblast podpory 1.3 - Výzva č. 48, který spolufinancuje Evropský sociální fond a státní rozpočet České republiky.

- zobrazit celou tiskovou zprávu (dokument pdf)2. tisková zpráva
realizace KA1 grantového projektu Sfumato – výchova lektora

Praha – v rámci grantového projektu Metodika Sfumato - výchova lektora pro podporu čtenářské gramotnosti, registrační číslo CZ.1.07/1.3.48/02.0038, operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost, prioritní osa 7.1 – Počáteční vzdělávání, oblast podpory 7.1.3 – Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení, název výzvy - Žádost o finanční podporu z OPVK - IPo - Oblast podpory 1.3 - Výzva č. 48, který spolufinancuje Evropský sociální fond a státní rozpočet České republiky, se v měsících srpen-říjen realizovala první klíčová aktivita (KA1) – Základy lektorských dovedností.

- zobrazit celou tiskovou zprávu (dokument pdf)3. tisková zpráva
realizace KA2 grantového projektu Sfumato – výchova lektora

Praha – v rámci grantového projektu Metodika Sfumato - výchova lektora pro podporu čtenářské gramotnosti, registrační číslo CZ.1.07/1.3.48/02.0038, operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost, prioritní osa 7.1 – Počáteční vzdělávání, oblast podpory 7.1.3 – Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení, název výzvy - Žádost o finanční podporu z OPVK - IPo - Oblast podpory 1.3 - Výzva č. 48, který spolufinancuje Evropský sociální fond a státní rozpočet České republiky, proběhla v měsících listopad-prosinec druhá klíčová aktivita (KA2) – Rozvoj lektorských dovedností.

- zobrazit celou tiskovou zprávu (dokument pdf)4. tisková zpráva
ukončení realizace KA1 a KA2 grantového projektu Sfumato – výchova lektora

PPraha – v rámci grantového projektu Metodika Sfumato - výchova lektora pro podporu čtenářské gramotnosti, registrační číslo CZ.1.07/1.3.48/02.0038, operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost, prioritní osa 7.1 – Počáteční vzdělávání, oblast podpory 7.1.3 – Další vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení, název výzvy - Žádost o finanční podporu z OPVK - IPo - Oblast podpory 1.3 - Výzva č. 48, který spolufinancuje Evropský sociální fond a státní rozpočet České republiky, byla náhradními termíny školení ukončena realizace první klíčové aktivity (KA1) - Základy lektorských dovedností i druhé klíčové aktivity (KA2) – Rozvoj lektorských dovedností.

- zobrazit celou tiskovou zprávu (dokument pdf)
Metodika Sfumato – výchova lektora pro podporu čtenářské gramotnostiFacebook ABC Music YouTube ABC Music Skype ABC Music